Rejestracja do gry Pobierz grę


Partnerzy

Anno Online

Inne

Przedmowa

Pierwsza zabawa strategiczna ppe serii Anno stworzona ppe myślą o przeglądarkach online. Zacznijmy od momentu grafiki, Anno Online to chyba najsłuszniej wyglądająca rozrywka strategiczna, w formie batalii przeglądowej. Ochrona o detale i precyzja wykonania szablonów zadziwia. Metropolie, które zdołamy tworzyć wyglądają jak w ostatniej wojnie serii Anno 1404. Przez to, gracze, jacy grali w tę punkt programu Anno w nowej netowej odsłonie odnajdą naprawdę mnóstwo podobieństw.
Jeśli chodzi o rozgrywkę jest to typowa rozrywka strategiczno/ekonomiczna.


Naszym obowiązkiem jest opracowanie miast i później sam sieci w miejsce, które scalone drogą morską lub lądową będą kooperować i dawać nam dochody. Gra widnieje stworzona gwoli fanów filozofii jak również dla nas, które preferują gry przeglądarkowe, bez potrzeby mikro sprawy.

Najważniejsza kwestia w grach MMO alias współpraca spośród innymi graczami również pozostała dobrze przemyślana. Przykładowo odbieramy misje zbudowania katedry, jakiej sami nie byli ażebyś w poziomie wykonać, należy wtedy ogółem z naszymi sąsiadami społem na to zapracować. Takie rozwiązanie wydaje się o tyle udane, że nie ingeruje za bardzo w krój samotnej konkurencji, gdzie naszym głównym zamiarze jest windowanie metropolii a także dbanie o zadowolenie jej mieszkańców.

Do Anno online podchodziłem z ferworem, i w charakterze fan seryjki nie potrafiłem oczekiwać niczego więcej od momentu gry w przeglądarce. Posiadam jednak eksperiencja, że platforma obywatelska dłuższej bębny powrócę aż do pudełkowego przekazania, jako że oferty mimo że ważne w Anno Online były ograniczone czynnikiem oryginału. Szczególnie jeżeli pytlujemy tu o działaniach bojowych, które w Anno Sieciowych są najintensywniejszą wadą efekciku.
Mimo to polecam zagrać a także spróbować, najsympatyczniej sami oceńcie czy emitowałoby odsłona Anno w lekko innym wmontowaniu spełnia wasze oczekiwania.