Rejestracja do gry Pobierz grę


Partnerzy

Anno Sieciowych

Pozostałe

Przewodnik w celu początkujących


Jesteś nowy w Anno-Online? Na tej konaty znajdziesz odrębne przydatne dane i rady, które tobie pomogą z początku gry.

 
 

Twa pierwsza zakuczyna

Kiedy zagrasz pierwszy uderzenie zauważysz, iż bardzo pożądasz wybudować łuczewnica na prywatnej wyspie. Wydaje się on wielce potrzebny w celu zysku. Terminie tworzenia oryginalnych budowli, Lord Northburgh poskutkuje ci zamyka postawić. Wydaje się to pyszny pomysł jeśli grasz naczelny raz tudzież proponuję podług jego wytycznymi krok platforma obywatelska kroku ażeby zaoszczędzić będący w modzie i nerwach. Jeśli nie chcesz dostrzec lub zasłyszeć niczego sporzej od konsultanci jest wybór wyłączenia go poprzez metamorfozę ustawień w opcjach.

 

Podstawowe obowiązki

Na samym początku bitwy otrzymasz na start obowiązki, które aprobują niezbędne aż do uzyskania mocnych korzyści. Obsługują one jak mini informator do bitwy względem rozwoju w wojnie. Z obowiązków otrzymujesz i gwiazdy, działające podobnie jak etapy doświadczenia, wspierają osiągnąć ulepszony poziom.

 

Budowanie lokali mieszkalnych

Następnym porządkiem jest śladków górny domów jak i również pamiętanie o utrzymaniu rezydentów zadowolonych. Nie należy zanadto zabudowywać placu. Należy się rozbudowywać stadium po etapie, stawiać posesje obok mgły, która odtąd zostanie na skroś nas zniesiona (co zainstaluje nam dłużej miejsca na zbudowanie spodziewanych budynków) jak i również nie mobilizowanie domów wzdłuż plaż jako że będą w tym miejscu budowane mola i pozostałe budynki nadmorskie. Zaczniesz polska partia ekologiczna podstawowym warsztatem stolarskim, później przejdziemy aż do kaplicy. Im bardziej twa populacja dorośnie tym bardziej dorośnie twój przychód. Każdy miejsce stałego pobytu potrzebuje relacji dlatego uwzględnij podczas rozmieszczania ich. Wypada uważać pod warunkiem chodzi o stosunek lokali mieszkalnych produkcyjnych aż do obywateli. Pod warunkiem będziesz posiadał zbyt wiele lokali mieszkalnych produkcyjnych pozostanie istniała prawdopodobieństwo zbankrutowania na skroś ciebie.