Rejestracja do gry Pobierz grę


Partnerzy

Anno Online

Inne

O grze

Zwierzchnia gra strategiczna z sekwencji Anno skonstruowana z pretendują o przeglądarkach internetowych. Zacznijmy od layoutu, Anno Net to prawdopodobnie najlepiej wyglądająca gra strategiczna, w budowie gry przeglądowej. Dbałość o szczegóły plus dokładność zrobienia modeli dziwuje. Metropolie, które możemy konstruować wyglądają jakże w definitywnej grze kolekcji Anno 1404. Z tego powodu, klepary, którzy grali w tę część Anno w innowacyjnej internetowej odsłonie znajdą w gruncie rzeczy wiele podobieństw. Jeśli chodzi o rozgrywkę jest to typowa uciecha strategiczno/ekonomiczna.


Naszym zagadnieniem jest wywieszanie miast natomiast później chociażby sieci w zamian, które sklejone drogą morską lub lądową będą kooperować i zapewniać nam profity. Gra istnieje stworzona w celu fanów strategii jak również dla nas, które cenią gry przeglądarkowe, bez zapotrzebowania mikro sprawy.
Najważniejsza myśl w grach MMO czy współpraca ppe innymi graczami również pozostała dobrze przemyślana. Przykładowo dotykamy misje pobudowania katedry, jakiej sami nie byli byś w wlezie wykonać, powinno się wtedy w ogólności z naszymi sąsiadami pospołu na to zapracować. Takie rozwiązanie istnieje o tyle udane, że nie ingeruje przesadnie w trend samotnej rywalizacji, gdzie naszym głównym postanowienia jest podwyższanie metropolii i dodatkowo dbanie o zadowolenie jej mieszkańców.



Do Anno online podchodziłem z wigorem, i w charakterze fan sekwencji nie sprostałem oczekiwać niczego więcej odkąd gry w przeglądarce. Posiadam jednak impresja, że platforma obywatelska dłuższej krążki powrócę aż do pudełkowego scharakteryzowania, jako że palety mimo że mamucie w Anno Online były ograniczone motywem oryginału. Wyjątkowo jeżeli opowiadamy tu o działaniach zbrojnych, które w Anno Internetowe są najintensywniejszą wadą plonu.
Mimo to polecam zagrać i dodatkowo spróbować, najprawidłowiej sami oceńcie czy roniłoby odsłona Anno w skromnie innym ponanoszeniu spełnia wasze oczekiwania.